صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/11/07
0.0 (0)

میرزاده از نشست کمیسیون آموزش خبر داد

وعده حاجی‌میرزایی برای رفع همه ایرادات رتبه بندی فرهنگیان تا بهمن‌ماه

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وعده حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش برای رفع همه ایرادات رتبه بندی فرهنگیان تا بهمن‌ماه در نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (دوشنبه 7 بهمن‌ماه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز مسئولان سازمان فضایی ایران از وزارت ارتباطات و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور مهمان کمیسیون بودند که گزارشی از فعالیت‌های ماهواره‌ای به نمایندگان ارائه شد که گزارش بسیار مثبت و امیدوارکننده‌ای بود.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: در ادامه نشست امروز وزیر آموزش و پرورش جهت ارائه گزارش رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون حاضر شد که پس از نقطه نظرات نمایندگان درباره ایرادات این طرح، وزیر قول رفع همه مشکلات این طرح را تا پایان بهمن داد تا حقی از هیچ معلمی تضییع نشود.

وی اضافه کرد: در ادامه نشست امروز نیز آقایان حبیب اله دهمرده، سید احسن علوی، حسینعلی حاجی و محمد خدابخشی از وزیر آموزش و پرورش سئوالاتی داشتند که سئوال دهمرده نماینده زابل درباره عزل و نصب‌های معنادار در حوزه انتخابیه‌اش بود که دو هفته مهلت به وزیر برای پاسخ‌های نمستند ارائه شد. همچنین علوی نماینده سنندج نیز درباره فضای نامناسب آموزشی و هوشمندسازی مدارس بود که از پاسخ وزیر قانع شد.

میرزاده افزود: حسینعلی حاجی نماینده شاهین شهر نیز درباره خلف وعده آموزش و پرورش در حوزه انتخابیه‌اش بود که دو هفته مهلت برای تصمیم‌گیری در این رابطه به وزیر اعطا شد و نهایتا سئوال خدابخشی نماینده الیگودرز درباره برخورد نامناسب مسئولان آموزش و پرورش با خیرین مدرسه ساز و درمانگاه فرهنگیان بود که او نیز از پاسخ وزیر قانع شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: همچنین بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل تقاضای نماینده درخواست کننده به نشست هفته بعدی کمیسیون موکول شد.

نظرات کاربران

Parameter:452354!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین