صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/22
0.0 (0)

رحیمی:

وادادگی به بیگانگان باعث از بین رفتن هویت ملی می‌شود

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه فرمایشات رهبری ناظر بر پرهیز از وادادگی و گرایش به بیگانگان با از دست دادن هویت داخلی است، گفت: با حفظ هویت ملی و تقویت مناسبات بین‌المللی می‌توان به توسعه روابط و منافع ملی کمک کرد.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: آنچه که برای ما مهم است این است که مناسبات بین‌المللی منجر به افزایش منافع ملی و امنیت ملی کشور باشد و قاعدتا مناسبات بین‌المللی نباید باعث وابستگی ایران به بیگانگان شود.

با حفظ هویت ملی و تقویت مناسبات بین‌المللی می‌توان به توسعه روابط و منافع ملی کمک کرد

استقلال ایران باید در تمام حوزه‌ها محقق شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: استقلالی که در ماهیت جمهوری اسلامی به عنوان یک آرمان بلند، بزرگ و درست دنبال می‌شده و اکنون نیز آن را دنبال می‌کنیم، باید در حوزه‌های مختلف محقق شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری ناظر بر پرهیز از وادادگی و گرایش به بیگانگان با از دست دادن هویت داخلی است، تصریح کرد: اما با حفظ هویت ملی و تقویت مناسبات بین‌المللی حتما می‌توان به توسعه روابط بین‌المللی، امنیت ملی و همچنین منافع ملی کمک کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425472!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین