صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/23
0.0 (0)

اینستاملت گزارش می کند

همدان کلان شهر شد / رودسر و املش درگیر با مشکل غرق آبی/ بررسی تخلفات ایرلاین ها در مجلس

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

محمود صادقی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

امیرخجسته  مطلب زیر را منتشر کرده است
🔺گام بلند همدان به سوی توسعه
🔺#کلان_شهر شدن همدان مصوب شد
🔸امیر خجسته گفت : طرح کلانشهر شدن همدان پس از مورد موافقت قرار گرفتن در سال های گذشته و چند سال کار کارشناسی توسط مشاورین و مسئولین ذیربط امروز در صحن #شورای_عالی_شهرسازی_و_معماری مصوب شد. .
🔸امیر خجسته؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات مدیران، مسئولان و دست اندرکاران طرح #مجموعه_شهری_همدان اظهار کرد: نتایج تحقیقات و کار کارشناسی در طی این چند سال و نظر مساعد مشاوران بیانگر آن است که ظرفیت ها و پتانسیل های توسعه شهری در #پایتخت_تاریخ_و_تمدن ایران زمین فراوان بوده و می توان همراه با برنامه های استراتژیک و آینده نگر و رفع نقاط ضعف و غلبه بر تهدیدات مسیر را برای توسعه و شکوفایی شهر هموارتر نمود. .
🔸نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس افزود: تفکر امروزی در #توسعه_شهری این است که شهرها باید هر اندازه که امکان دارد از امکانات توسعه ای و خدماتی شهری به نحو مطلوبی بهره مند شوند

اسدالله عباسی  متن نطق میان دستور در جلسه علنی یکشنبه 21 مهر را منتشر کرده است

سیده حمیده زر آبادی  عکس زیر را از بازدید از مسابقات کشوری ووشو کمیته چانگ چوان یادواره شهید مدافع حرم "زکریا شیری" منتشر کرده است.

علی ابراهیمی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

 مصطفی کواکبیان  مطلب زیر را منتشر کرده است

حمیدرضا حاجی بابایی  مطلب زیر را منتشر کرده است

رمضانعلی سبحانی فر   در صفحه اینستاگرام خود نوشته است

محمدرضا رضایی کوچی  درباره تاخیر در پروازهای هواپیما نوشته است

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تخلف خواندن اقدام برخی ایرلاین ها در تاخیر پرواز برای سوار کردن یکی از مسئولان، گفت: تخلف ایرلاین ها در این حوزه خارج از نوبت رسیدگی می شود.‌
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی«محمدرضا رضایی» رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «صبح‌شد» با اشاره به تخلف برخی ایرلاین ها در معطل نگه داشتن مردم جهت سوار کردن مسئولی دولتی یا بهارستان نشین در هواپیما، گفت: هیچ تفاوتی میان مردم عادی و مسئولان وجود ندارد و به این ترتیب این نوع معطل نگه داشتن مردم برای سوار شدن مسئولان به هواپیما مصداق تخلف است.
نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه معطلی مردم در هواپیما برای سوار شدن هیچ مسئولی در هیچ جایگاهی قابل پذیرش نیست، افزود: رئیس جمهور، وزیر، نماینده مجلس، استاندار یا هر مقام دیگر مجاز به سوار شدن پس از مردم عادی و معطل نگه داشتن آن ها نیست‌
رضایی با بیان اینکه مجلس به شکایت مردم از چنین تخلفی خارج از نوبت رسیدگی خواهد کرد، تصریح کرد: هیچ هواپیمایی مجاز به دقیقه ای تاخیر با هدف سوار کردن مسئولی با هر جایگاهی نیست.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت و گوی خود با «صبح‌شد» ادامه داد: از هواپیمایی کشوری به عنوان ناظر بر عملکرد ایرلاین ها می خواهیم با این موارد به جد برخورد کرده و گزارشی در این باره به کمیسیون عمران مجلس ارایه کنند.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:434628!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون