صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/24
0.0 (0)

تجری مطرح کرد:

نگرانی مردم زلزله‌زده کرمانشاه از اتمام مهلت دو ساله معافیت از بازپرداخت تسهیلات دولتی

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس، با بیان اینکه روند ساخت وساز منازل مردم زلزله‌زده کرمانشاه به دلیل افزایش قیمت‌ها به کندی پیش می‌رود از نگرانی کنونی این افراد از اتمام مهلت دو ساله معافیت از بازپرداخت تسهیلات دولتی خبر داد.

فرهاد تجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه بعد از گذشت 2 سال گفت: بعد از وقوع زلزله تمام مسئولان از مقام معظم رهبری، سران قوا، نیروهای مسلح، ارگان‌ها، سازمان‌ها، سازمان‌های مردم نهاد و مردم به کمک زلزله‌زدگان این منطقه شتافتند و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفت و دولت نیز مصوبات خوبی برای بهبود وضعیت مردم زلزله زده داشت.

تحریم‌ها روند ساخت و ساز منازل زلزله‌زدگان کرمانشاه را کند کرد

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر تحریم‌های ظالمانه علیه کشور اعمال نمی‌شد، به طور قطع کمک‌های صورت گرفته و مصوبات دولت مشکل‌گشای این مناطق می‌شد، اما افزایش قیمت‌های ناشی از تحریم و تورم باعث شد قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و برآوردهای صورت گرفته با مشکل مواجه شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه بخشی از مردم شهرها در این مناطق که برای ساخت منازل خود برنامه‌ریزی داشتند با مشکل مواجه شده‌اند، چرا که تسهیلاتی که به آنها ارائه شد با قیمت‌های کنونی همخوانی ندارد به همین دلیل روند ساخت و ساز منازلشان با کندی پیش می‌رود.

تجری اظهار کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که مردم این منطقه با آن مواجه هستند اتمام مهلت دو ساله تعیین شده برای معافیت بازپرداخت تسهیلات وامهایشان بوده که امیدواریم دولتمردان برای آن تدبیری بیندیشند، چرا که این دغدغه مهم تمام مردم این منطقه است.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ما هم از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و هم استاندار کرمانشاه درخواست کردیم تا در این مورد با دولت رایزنی کنند تا در نهایت تصمیم مطلوبی برای رفع این مشکل اتخاذ شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425681!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین