صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها
1398/09/13
0.0 (0)

نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با ظریف

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آینده به بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل می پردازد و با وزیر امور خارجه نیز نشست مشترک برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دستورکار کمیسیون های تخصصی مجلس از 16  تا 20 آذر ماه اعلام شد که بر این اساس هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و روسای کارگروه‌های کمیسیون به بررسی آخرین اخبار و تحولات می پردازند.

روز دوشنبه هفته آینده نشست هیأت رئیسه و روسای کارگروه‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

همچنین جمع بندی طرح ها و لوایح مطروحه و ادامه بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل نیز در این روز انجام خواهد شد.

کارگروه روابط خارجی کمیسیون نیز در روز دوشنبه هفته آینده به بررسی لایحه پروتکل همکاری و تعامل میان مراجع مرزبانی الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر، بررسی لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر، بررسی لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولت‌های ساحلی خزر، بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل و بررسی لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان‌یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر می پردازد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه  نیز نشست مشترک با وزیر امورخارجه و معاونین این وزارتخانه برگزار خواهند کرد.

نظرات کاربران

Parameter:439648!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین