صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/28
0.0 (0)

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

نباید اجازه دهیم عناصر ضدانقلاب از شرایط کشور سوءاستفاده کنند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس اعتقاد دارد دولتمردان باید هر چه سریع تر درآمد حاصل از اجرای طرح افزایش نرخ بنزین را به حساب همه خانواده های کم درآمد واریز کنند تا اعتماد مردم جلب شود.

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با رهنمودهای رهبر انقلاب نسبت به طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: با اجرای طرح افزایش نرخ بنزین قشر کم درآمد و محروم جامعه در معرض آسیب است لذا مسئولان باید شرایط را طوری مدیریت کنند تا اعتماد مردم جلب شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: در واقع دولتمردان باید هرچه سریع تر درآمد حاصل از طرح افزایش نرخ بنزین را به حساب تمامی خانواده های کم درآمد واریز کنند تا مردم بدانند که ضرری نخواهند کرد.

وی با اشاره به تخریب بیت المال و بروز ناامنی در برخی از مناطق کشور، ادامه داد: با توجه به رهنمودهای رهبر انقلاب نباید اجازه دهیم عناصر ضدانقلاب از شرایط سوء استفاده کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه متاسفانه دولت با بی تدبیری نسبت به این موضوع رفتار کرد، تصریح کرد: با این حال هم اکنون مردم باید از مزایای این طرح سریعا بهره مند شوند و همچنین آگاهی بخشی لازم نیز صورت بگیرد.

نایب رئیس کمیسیوون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز قوه مقننه در کنار دولت ایستاده زیرا رهبر انقلاب تاکید بر وحدت کردند؛ امیدواریم دولتمردان نیز در اجرای این طرح طوری عمل کنند که مردم دچار مشکل نشوند زیرا مردم سرمایه های این کشور محسوب می شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح یکشنبه در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438653!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون