صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
450698 1398/10/03
0.0 (0)

دکتر لاریجانی در دیدار دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر:

مواد مخدر فکر توسعه‌ای کشورها را ضایع می کند

رئیس مجلس نسبت به کمک قوه مقننه در مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: مواد مخدر می تواند هر فکر توسعه ای برای کشورها را ضایع کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر علی لاریجانی امروز (سه شنبه، 3 دی ماه) در ابتدای این دیدار گفت: اگرچه موفقیت‌هایی در مسیر مبارزه با مصرف مواد مخدر حاصل شده است اما تاکنون تاکتیک‌های هوشمندانه‌ای برای توقف استفاده از این مواد بکارگیری نشده است و لذا باید برای این موضوع فکر کرد و وقت گذاشت.

رئیس مجلس، مواد مخدر را سم مهلکی برای کشور دانست که خانواده و نسل ها را نابود می کند و تاکید کرد مجلس، هر گونه کمکی برای مبارزه با مواد مخدر را وظیفه خود می‌داند.

همچنین در ادامه این نشست مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این ستاد در یک سال گذشته، گفت:  دیپلماسی بین المللی را با سازمان ملل و دیگر کشورها با هدف جلب مشارکت های فرامرزی گسترش دادیم و همچنین در حوزه مقابله با مواد مخدر تمرکز  را برکارهای اطلاعاتی گذاشتیم.

وی به فعالیت های ستاد تحت پوشش خود در حوزه درمان و پیشگیری اشاره کرد و گفت: راهبرد اصلی ما بیشتر در حوزه پیشگیری است که در این راستا طرحی با عنوان "یاری گران زندگی" تصویب شده و می خواهد همه اقشار جامعه را برای مبارزه با مواد مخدر بسیج کند.

نظرات کاربران

Parameter:450698!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین