صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/10/22
0.0 (0)

ابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

مشکلات و موانع صادرات محصولات بخش شیلات بررسی شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: نمایندگان عضو کمیسیون با حضور مسئولان ذیربط در کمیسیون کشاورزی مشکلات پیش‌روی محصولات شیلاتی را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی ابراهیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه ۲۲دی ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: دستورکار امروز کمیسیون کشاورزی در خصوص مسائل پیرامون حوزه شیلات و مشکلات و موانع صادرات محصولات شیلاتی بود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی با اشاره به اینکه نمایندگانی از وزارت جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور خارجه و همچنین از تشکلات تولیدکنندگان شیلاتی، رئیس سازمان شیلات و رئیس سازمان دامپزشکی حضور داشتند، ادامه داد: در این نشست گزارش‌هایی از مشکلات و موانع پیش روی صنعت شیلات و صاوردت محصولات تولیدی آنها ارائه شد.

نماینده مردم شازند با تاکید بر اینکه در نشست کمیسیون کشاورزی مقرر شد هفته آینده سازمان شیلات موضوعات مرتبط با موانع موجود در مسیر صادرات محصولات شیلاتی را بررسی و در صورت نیاز به ورود وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت هماهنگی‌های لازم انجام شود، عنوان کرد: در صورت وجود موانع قانونی در مسیر صادرات محصولات شیلاتی مجلس و کمیسیون کشاورزی همکاری لازم را انجام می‌دهد.

نظرات کاربران

Parameter:451701!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون