صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/08
0.0 (0)

دامادی در تذکر شفاهی:

مردم تهدید امنیتی نیستند

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به تحصن مردم چهاردانگه درخصوص موضوع زباله عنوان کرد: آقای رئیس جمهور، چماق را باید بر سر آن مدیری زد که همه کشور را بی سواد می خواند و خطاب به نمایندگان مجلس می گوید هارت و پورت می کنید!

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود عنوان کرد: بیش از یک ماه است که مردم چهاردانگه به دلیل عدم ساماندهی در بحث زباله تحصن کرده اند و نیروی انتظامی نیز که وظیفه برقراری نظم را دارد سعی در کنترل این تحصن دارد. البته کسی به نیروی انتظامی خرده ای نمی گیرد، اما آقای رئیس جمهور چماق را باید بر سر آن مدیری زد که همه کشور را بی سواد می خواند و خطاب به نمایندگان مجلس می گوید هارت و پورت می کنید!

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شمایی که اهل هارت و پورت نیستید، آیا تابحال یک بار به ساری آمده اید؟ همین شیرابه است که موجب تخریب محیط زیست و زمین های کشاورزی شده است.

وی تصریح کرد: مردم تهدید امنیتی نیستند، ولی نعمت هستند، بجای اینکه چماق را به مردم شهر من بزنید، به سر آن مدیر و کاسب های زباله در کشور بزنید. چرا به استان مازندران بی توجهی می کنید؟/

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:432034!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون