صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/22
0.0 (0)

رنجبرزاده با اشاره به پیام رهبری به زائران بیت‌الله‌الحرام:

مراسم حج باید نسخه شفابخشی برای جهان اسلام باشد

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است اجتماع مسلمانان از سراسر دنیا در مراسم حج ظرفیتی برای شناسایی نقاط ضعف و قوت جهان اسلام و برطرف کردن مشکل اصلی مسلمانان یعنی رژیم صهیونیستی است.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به حجاج در مناسک حج امسال، گفت: مقام معظم رهبری هر ساله تذکراتی را خطاب به حجاج بیت الله الحرام متذکر می شوند که پیام امسال ایشان نیز به صورت مبسوط به گوش مسلمانان رسید که به اعتقاد ما برای حل مشکلات جهان اسلام راهگشا است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اجتماع عظیم حجاج ظرفیت بی نظیری برای جهان اسلام است، عنوان کرد: مراسم حج مسلمانان را کنار هم قرار می دهد که باید بتوان از این ظرفیت استفاده کرد تا نسخه شفابخشی از مسیر آن بیرون آمده و صرفا یک مراسم مذهبی نباشد.

مراسم حج باید در کنار دستاوردهای معنوی و فردی دستاوردهای اجتماعی برای جهان اسلام داشته باشد

وی افزود: مناسک حج ضمن دستاوردهای معنوی که برای زندگی فردی انسان در طی طریق الی الله دارد باید بتواند در مسائل جهان اسلام و بشریت نیز دستاورد داشته باشد و پیام خود را به جهانیان برساند.

رنجبرزاده در ادامه با بیان اینکه تأکید مقام معظم رهبری این است که باید در مسیر حج، حق را از باطل مشخص کرد، اظهار داشت: ظلم و جور در حوزه فلسطین و پروژه معامله قرن مسیری برای سیطره بر مسلمانان است برای یک قرن دیگر است که به واسطه دسیسه‌های سیاسی آمریکا، نسخه آن پیچیده می شود که به دنبال یک پیچیدگی سیاسی دیگر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: رهبر معظم انقلاب هر ساله گوشزد به مراقبت از جهان اسلام به ویژه موضوع فلسطین دارند که مسیر گم نشود.

تبیین جریان مقاومت در جریان مناسک حج کلید خروج غده سرطانی رژیم صهیونیستی از منطقه

وی اضافه کرد: باید یک بار برای همیشه غده سرطانی رژیم صهیونیستی جراحی شده و از منطقه خارج شود که برای آن لازم است تا جهان اسلام همچنان در جریان حرکت بر مبنای مقاومت و بیداری کشورهای اسلامی صورت می گیرد در مناسک حج باید این مسائل تبیین شود و پیام آن به دنیا ارسال شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: حال که در موقعیت مقتدری قرار گرفته ایم و جمهوری اسلامی به اوج رسیده است باید ارتباط گیری با دیگر کشورهای اسلامی را صورت دهیم و جمهوری اسلامی باید نگاه عمیق خود در مسائل منطقه ای و بین المللی را به گوش جهان برساند که مسیر تبلیغاتی مسموم دشمن نتواند پوششی بر حقانیت جمهوری اسلامی بیاندازد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425372!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین