صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/22
0.0 (0)

ساعی:

مدیریت استفاده از منابع کشور باید به درستی صورت گیرد

رئیس کمیته زنان و خانواده کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امسال نیز سال رونق تولید است و تولید، پاشنه آشیل کشور ایران است به همین دلیل نباید اجازه داد تا کارگاه‌ها و کارخانجات از پا درآیند و یا کارگران تعدیل شوند و چرخ صنایع بایستد.

زهرا ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات  مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: چندین سال است که نامگذاری سال‌ها با موضوعات اقتصادی مطرح می‌شود یعنی محتوای اقتصادی دارد و مقام معظم رهبری هر سال نامگذاری‌ها را بر مبنای اقتصاد انتخاب می‌کنند.

مدیریت استفاده از منابع بسیار مهم است و در این شرایط ویژه باید به ظرفیت‌های درونی روی آورد

کشور ایران در شرایط عادی نیست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: ملت ایران باید درک کنند که کشور در شرایط عادی نیست بلکه درگیر جنگ اقتصادی است و مردم و مسئولان باید به این باور و یقین برسند که در شرایط خاص و بحرانی، رفتارها، اعمال و تصمیمات باید خاص باشند.

خاص بودن شرایط کشور بر مقاومت اقتصادی صحه می‌گذارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرمایش مقام معظم رهبری بر خاص بودن شرایط کشور صحه می‌گذارد و بحث اقتصاد مقاومتی که سال‌ها مطرح است، به همین دوران سخت جنگ اقتصادی برمی‌گردد به این معنی که ظرفیت‌های درونی کشور را فعال کرده تا در رونق تولید و توسعه اقتصادی، مثبت عمل کرده و سرپا باشیم.

کشورهای غربی، انواع تحریم‌ها را به رهبری آمریکا علیه ایران انجام می‌دهند

وی با بیان اینکه کشورهای غربی، انواع تحریم‌ها را به رهبری آمریکا علیه ایران انجام می‌دهند، تصریح کرد: یعنی هیچ تحریمی باقی نمانده تا در حوزه اقتصادی برای ایران انجام نداده باشند به همین دلیل فشارها بسیار زیاد است بنابراین باید بتوان از تمام ظرفیت‌ها، منابع معدنی و طبیعی به درستی استفاده کنیم چراکه خداوند نعمت‌های فراوانی به ایران داده است.

مدیریت استفاده از منابع بسیار مهم است

رئیس کمیته زنان و خانواده کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: مدیریت استفاده از این منابع بسیار مهم است و در این شرایط ویژه باید به ظرفیت‌های درونی روی آورد و در حوزه اقتصادی در کشور باید اولویت بندی داشت. امسال نیز سال رونق تولید است و تولید پاشنه آشیل کشور ایران است به همین دلیل نباید اجازه داد تا کارگاه‌ها و کارخانجات از پا درآیند و یا کارگران تعدیل شوند و چرخ صنایع بایستد.

ظرفیت‌های درونی ایران بسیار بالا است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های درونی ایران بسیار بالا است و صنایع بسیار خوبی وجود دارد به عنوان مثال آذربایجان یک استان صنعتی است و باید صنایع شکوفاتر و حفظ شوند و چنانچه از این ظرفیت‌ها غافل نشویم، صد در صد با توکل و امید به خدا و همتی که مردم و مسئولان همراه یکدیگر دارند از این بحران عبور می‌کنیم./

پایان پیام                                   

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425385!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین