صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1398/08/26
0.0 (0)

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس:

مجلس پیگیر انتخابات فدراسیون والیبال است

امیرحسنخانی با بیان اینکه مجلس موضوع انتخابات فدراسیون والیبال را دنبال می کند افزود: جلسه ای در روز سه شنبه با وزارت ورزش برگزار و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

برنامه «ورزش بدون ویرایش» با موضوع انتخابات فدراسیون والیبال و در ارتباط تلفنی با محمدرضا امیرحسنخانی عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی از شبکه رادیویی گفتگو پخش شد.

امیرحسنخانی در مصاحبه با رادیو گفتگو بیان کرد: یکی از شکایاتی که از جانب مردم، ورزشکاران کاندیدا برای فدراسیون به مجلس رسیده درخصوص انتخابات فدراسیون والیبال است که ما هم ورود کردیم.

وی افزود: یکی از بحثهای مطرح شده این بود که آقای داورزنی با اینکه نیروی بسیار پرتلاشی بود اما معاون وزیر هستند و نمی توانند در انتخابات شرکت کنند. بنابراین باید در ابتدا استعفا می دادند و کاندیدا می شدند اما ایشان بدون استعفا کاندیدا شدند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: مورد بعدی این بود که هیات تایید صلاحیت از خود روسا هستند، یعنی آقای داورزنی خودشان را تایید صلاحیت می کنند. ما هم به وزارت ورزش نامه زدیم که فرد کاندیدا نمی تواند ناظر باشد که وزارتخانه هم پذیرفت که ایشان در صورت رأی آوردن استعفا خواهد داد.

امیرحسنخانی گفت: در حال حاضر قرار بر این است که با وزیر ورزش و معاونان ایشان جلسه ای برگزار و موارد منعکس شده را در هیات های مختلف بررسی کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود در مجلس با بیان اینکه مجلس موضوع انتخابات فدراسیون والیبال را دنبال می کند افزود: مجلس معتقد است که این مسئله باید سریعتر تعیین تکلیف شود لذا در این هفته و احتمالا روز سه شنبه جلسه ای را با وزارت ورزش برگزار و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نظرات کاربران

Parameter:438304!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون