صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1399/09/19
0.0 (0)

آقاتهرانی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر بایگانی لوایح در مجلس:

مجلس آماده همکاری با دولت است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تعامل با دولت برای مجلس اهمیت دارد، گفت: لازم است دولت برای حل مشکلات با مجلس همکاری کرده و تا فرصت باقیمانده وارد معرکه شود.

مرتضی آقا تهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر بایگانی شدن لوایح در مجلس و تصویب سونامی طرح‌ها، گفت: ما قصد داریم دولت هرطور که شده پای کار بیاید و اگر آقای روحانی چنین ادعایی دارد آن را اثبات کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مجلس روحیه انقلابی دارد، عنوان کرد: بهتر است مسئولان دولتی در مشی خود تجدید نظر کرده و به صحنه بیایند و با رفت و آمد با مجلس در صدد حل مشکلات باشند که مجلس نیز آمادگی جدی برای همکاری با آنها را دارد.

وی افزود: در حال حاضر کمیسیون مشترک تشکیل شده میان کمیسیون فرهنگی و دولت حتی در زمان تعطیلات نیز در حال کار است لذا دولت اگر اهل تعامل است پای کار باشد و بداند که مجاهدت همیشه جواب می دهد.

آقاتهرانی ادامه داد: مجلس به تنهایی نمی تواند مشکلات کشور را حل کند و دولت باید با همکاری با مجلس و اجرای قوانین مصوب، این مسیر را ادامه دهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه دولت نباید تصور کند فرصت آنها تمام شده است، خاطرنشان کرد: دولت اگر بخواهد حتی در یک روز هم می تواند به معرکه بیاید و تغییراتی ایجاد کند همچنین اگر دولت لایحه خوب داشته باشد، ما مخلصشان هم هستیم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:466746!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون