صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/24
0.0 (0)

ذوالقدر با تأکید بر اختصاص ارز دولتی به لوازم التحریر؛

لوازم التحریر با نرخ مصوب به فروش برسد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، اخصاص ارز دولتی به لوازم تحریر و دفتر مشق را اقدام مثبتی دانست که خانواده‌ها را در این شرایط اقتصادی با مشکل مواجه نکند و در عین حال گفت: لوازم تحریر با نرخ مصوب به فروش برسد.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت اختصاص ارز 4200 تومانی برای تامین دفتر مشق و لوازم التحریر، عنوان کرد: تهیه لوازم التحریر در آستانه مهرماه یکی از دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها است که نیازی مبرم به شمار می‌آید و باید دسترسی خانواده‌ها به لوازم التحریر ارزان به سادگی صورت گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه باید در توزیع لوازم التحریر و دفتر مشق نظارت دقیقی صورت گیرد، افزود: در این شرایط اقتصادی تهیه لوازم التحریر نباید دغدغه جدید برای مردم باشد لذا دستگاه‌های مسئول از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت باید نظارت ویژه‌ای در خصوص اختصاص و توزیع کالاهای مشمول ارز دولتی داشته باشد.

ذوالقدر

 

ذوالقدر، درج قیمت بر روی لوازم التحریر را یکی از راهکارهای مناسب برای کنترل قیمت‌ها برشمرد و گفت: لوازم التحریر و دفاتر مشق باید با نرخ مصوب به فروش برسد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس نظارت بر فروش لوازم تحریر را مهم‌ترین اقدام برشمرد و خواستار ورود دستگاه‌های نظارتی بر بازار لوازم تحریر از جمله سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده شد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425683!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون