صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/19
0.0 (0)

یارمحمدی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، کلیات و مفاد طرح استفساریه تبصره (6) قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری‌ها با حضور مسئولان دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار گرفت، در نهایت اعضای این کمیسیون، با کلیات این طرح مخالفت کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه همچنین، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل بررسی شد و در نهایت کلیات و جزئیات لایحه به تصویب نمایندگان رسید.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا ایجاد خط حمل و نقل میان کشورهای حاشیه دریای خزر موجب تحولی عظیمی در حوزه اقتصاد منطقه خواهد شد که تصویب لایحه مذکور در این راستا تفسیر می شود.

نظرات کاربران

Parameter:440057!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین