صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
454205 1398/12/26
0.0 (0)

قدردانی رییس مجلس از اکثریت مردم برای ماندن در خانه

رئیس مجلس با قدردانی از مردم که در خانه مانده و با لغو سفرهایشان هشدارهای مراکز بهداشتی را رعایت کرده‌اند، اظهار امیدواری کرد که سایر افراد هم برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن قدردانی از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو سفرهایشان هشدارهای مراکز بهداشتی را رعایت کرده‌اند، اظهار امیدواری کرد که سایر افراد هم برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.

دکتر لاریجانی همچنین اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی در تامین  سلامت مردم و اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا را شایسته تقدیر دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه این گفت و گو، کنترل بیماری کرونا  را مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همکاری و هماهنگی دستگاه‌ها در سطوح ملی و استانی، اطلاع رسانی دقیق  رسانه‌ها با اعلان هشدارهای به هنگام  و سعی حداکثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم از طریق سامانه‌های الکترونیک عنوان کرد و افزود: از دولت می‌خواهم که سعی حداکثری خود را در ارائه خدمات اداری از طریق سامانه های الکترونیک به مردم به کار گیرد.

 رییس قوه مقننه کشورمان با بیان این که تدابیری نیز برای جبران افت کسب و کارها در سطح ملی اندیشیده شده است، گفت: پس از جمع‌بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.

دکترلاریجانی همچنین از رسانه ملی خواست تا با تولید برنامه‌های جذاب و پرکشش، در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت  اعضای خانواده در خانه‌ها را از ملال و یکنواختی بزداید.

 رییس مجلس شورای اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد که این بیماری هر چه زودتر از کشور رخت بربندد و از خداوند، شفای عاجل مبتلایان این بیماری، رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن و صبر و شکیبایی خانواده هایشان را خواستار شد.

نظرات کاربران

Parameter:454205!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین