صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/16
0.0 (0)

دکتر لاریجانی:

فعالیت‌های گلخانه‌ای سهم کمی در بخش کشاورزی دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سهم فعالیت‌های گلخانه‌ای در بخش کشاورزی بسیار کم است، باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در جریان سفر روز گذشتهدکتر علی لاریجانی به استان قم، بعد از ظهر امروز(چهارشنبه ۱۶مردادماه) محسن بهشتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم و کاوه معراجی معاون برنامه‌ریزی و امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی با وی دیدار کردند.

گفتنی است در این دیدار موضوعاتی در زمینه جمعیت روستایی کشور، ایجاد دهکده‌های تفریحی، اقدامات آبخیزداری، گازرسانی به روستاها، ظرفیت اشتغال در روستاها و برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر مطرح شد.

رئیس مجلس شورای در این دیدار گفت: در برخی از روستاها اشتغال ایجاد شده اما شاغلین به دلیل عدم وجود فضای اسکان بعد از اتمام کار مجبور هستند به شهرها بازگردند به همین دلیل لازم است تا فضای روستاها را بازتر کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیستم اداری باید تسهیل کننده باشد، ادامه داد: سهم فعالیت‌های گلخانه‌ای در بخش کشاورزی بسیار کم است، باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشید. با استفاده از سیستم‌های گلخانه‌ای کشاورزان می‌توانند به صورت چهار فصل درآمد داشته باشند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:424512!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین