صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/04/31
0.0 (0)

کوسه غراوی:

عزم وزیر راه و شهرسازی در اتمام مسکن مهر قابل تقدیر است

عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن تقدیر از عزم جزم وزارت راه و شهرسازی در اتمام پروژه مسکن مهر، گفت: این اقدام وزارت راه منجر می شود خرید و فروش و اجاره بهای مسکن تا حدی متعادل شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهرام کوسه غراوی با اشاره به توقف پروژه مسکن مهر به دلایلی از جمله مشکلات مکان یابی گفت: مسکن مهر در بسیاری شهرها در سال 90 به بهره برداری رسید ولی 4 سال بعد به علت تخریب، تخلیه شد.

وی ضمن تقدیر از عزم جزم وزارت راه و شهرسازی در اتمام پروژه مسکن مهر، گفت: این اقدام وزارت راه منجر می شود خرید و فروش و اجاره بهای مسکن تا حدی متعادل شود.

غراوی توجه به کیفی سازی مسکن مهر را متذکر شد و افزود: نباید در زلزله های 6 تا 7 ریشتری نگران تخریب منازل باشیم.

این نماینده مجلس با ابراز نگرانی از روند کیفی سازی منازل گفت: به مساکن مهر باید تسهیلاتی پرداخت شود تا مردم به بهترین شکل از آن استفاده کرده و قادر به خرید باشند.

غراوی تصریح کرد : قطعا اولویت وزیر راه و شهرسازی اتمام پروژه مسکن مهر است و مجلس و کمیسیون عمران نیز این عزم را دارد که هرجا نقیصه ای در قانون بود، کمک حال وزارت راه باشد.

وی در بخشی دیگر از مصاحبه با رادیو گفت وگو لزوم ساخت و تسهیل در اتمام پروژه بافت های فرسوده را متذکر شد و افزود: امنیت مردم برای ما از اولویت ویژه برخوردار است.

غراوی با اشاره به افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر اظهار کرد: اتمام پروژه مسکن مهر قطعا کمک کننده است ولی یکسری مشکلات اداری در پرداخت ها وجود دارد که بایستی رفع شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : اتمام پروژه مسکن مهر باید درایتمندانه مدیریت شود. هرچند طی مسیر دچار مشکلاتی شد که ناشی از تغییر سیاست گذاری ها بود ولی خوشبختانه سیاست کلی دولت مبنی بر اتمام این پروژه است.

غراوی تصریح کرد: مردم عزیزی که در مسکن مهر زندگی می کنند، ابتدا باید به فضای آموزشی بهداشتی دسترسی داشته باشند؛ از اینرو با وزارتخانه جلساتی داشتیم و اهتمام لازم صورت گرفته است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:421822!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون