صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/12
0.0 (0)

ساداتی‌نژاد در تذکر شفاهی:

ظریف از مجلس عذرخواهی کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار عذرخواهی وزیر امور خارجه از نمایندگان و صحن علنی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به خروج وزیر امور خارجه در زمان بررسی سوال نماینده خمینی شهر از ظریف گفت: در طول 40 سال گذشته چنین رفتار غیرمحترمانه‌ای در مجلس رخ نداده است. این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گیرد و وزیر عذرخواهی کند.

نماینده مردم کاشان، آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر در خارج از کشور رفتار دیپلماتیک و خوبی دارند، انتظار می رود در داخل کشور و در جلسات رسمی نیز این نکته را رعایت کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر امور خارجه به بهانه حضور در جلسه شورای عالی امنیت صحن علنی را ترک کرد این در حالی است که او یا می‌توانست هیأت رئیسه را برای جابه‌جایی زمان سوال متقاعد کند یا در صحن علنی برای پاسخگویی حاضر نمی‌شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: شما دستور داده بودید که در دو سمت اتوبان امیرکبیر برای ایجاد اشتغال و گردشگری و جذب سرمایه‌گذاری مطالعه شود که این موضوع بی‌نتیجه مانده است.

نماینده مردم کاشان، آران بیدگل در ادامه از وزیر میراث فرهنگی خواستار رفع مشکلات آبشار نیاسر شد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:436497!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون