صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
1398/06/12
0.0 (0)

در کمیسیون فرهنگی صورت گرفت؛

طرح ۳ سوال نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

کمیسیون فرهنگی مجلس سؤال سه نماینده از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را بررسی کرد که صالحی قول داد که سوال های مطرح شده از سوی نمایندگان پیگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی نشست روز سه شنبه (12 شهریورماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و به طرح سوالات نمایندگان از وی اختصاص یافت.

براساس این گزارش سوال  نادر قاضی پور و سیدهادی بهادری نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی درباره علت تاخیر در تکمیل تالار مرکزی ارومیه نخستین سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که نهایتا مقرر شد تیمی مرکز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه استانداری آذربایجان غربی، نمایندگان ارومیه در مجلس و سازمان برنامه و بودجه موضوع را پیگیری کنند.

همچنین در ادامه سوالی نیز از سوی نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره علت عدم صدور مجوز برای چاپ روزنامه به زبان ترکی مطرح و مقرر شد معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بررسی شرایط موضوع را پیگیری و اقدام کند.

به گزارش پارلیران سوال آخر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز سوال هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در خصوص نابسامانی در مدیریت فرهنگی، بیمه خبرنگاران و هتک حرمت در رسانه دولتی ایرنا بود که مقرر شد تا پایان شهریور موضوع از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد.

نظرات کاربران

Parameter:428533!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین