صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/21
0.0 (0)

آقاپور علیشاهی:

صادرات غیر نفتی باعث جوشش از درون می‌شود/ مسئولان موظفند بروکراسی اداری را بشکنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: صادرات غیر نفتی، بودجه بدون نفت و اتکا به جوانان باعث حرکت و جوشش از داخل و رسیدن به باور و یقین می‌شود.

معصومه آقاپور علیشاهی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: بسیاری از تهدیدها می‌تواند به فرصت تبدیل شود و زمانی که ملت ایران به خود اتکا کنند، قائدتا سرمایه‌ها و پتانسیل‌ها فعال خواهد شد.

مسئولان باید بروکراسی‌های اداری را بشکنند و برای رسیدن به موفقیت با مردم همراهی کنند

اتکا به نخبگان باعث رسیدن به باور و یقین می‌شود

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی از پتانسیل‌ها، اتکا به نخبگان، جوانان، بخش دانشگاهی، منابع و از همه مهمتر بحث صادرات غیر نفتی و بودجه بدون نفت است که اینها باعث حرکت و جوشش از داخل و رسیدن به باور و یقین می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این اعتماد و باور باید ادامه‌دار باشد، تصریح کرد: تمام مسئولان موظف هستند که بخش بروکراسی‌های اداری را شکسته و رمز گشایی کنند و با مردم نیز همراه باشند.

همراهی مسئولان با مردم رمز موفقیت ایران است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: درواقع رمز موفقیت ایران در این شرایط بحرانی اقتصادی، همراهی مسئولان با مردم است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425258!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین