صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/10
0.0 (0)

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به بیانات رهبر انقلاب:

سپاه می‌تواند در عرصه محرومت‌زدایی و توسعه کشور گام‌های اساسی بردارد

عضو هیات رئیسه مجلس اعتقاد دارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تواند در عرصه محرومت زدایی و توسعه گام های اساسی بردارد.

سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات رهبر انقلاب در دیدار با مجمع عالی فرماندهان سپاه نسبت به دستاوردهای این نهاد، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله نهادهای مقدسی است که از سوی امام راحل (ره) با دیدگاه متعالی حفظ انقلاب اسلامی شکل گرفت.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در قانون اساسی دو نهاد برای دفاع از سرزمین و دفاع از انقلاب اسلامی ذکر شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس باید اذعان کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدفش متعالی تر از حفاظت صرف از سرزمین است، بلکه وظیفه حفظ مکتب الهی نیز بر عهده این نهاد گذاشته شده است.

سپاه پاسداران

سپاه در مسیر حفظ انقلاب شهدای زیادی تقدیم اسلام کرده است

وی اظهار کرد: نباید فراموش کنیم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسیر یاد شده شهدای زیادی را تقدیم اسلام و انقلاب کرده و امروزه تبدیل به درخت تناوری شده که میوه های آن در حال چیده شدن است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: سپاه می تواند به رشد و تعالی اقتصاد و فرهنگ کشور کمک شایانی کند زیرا با امکانات زیاد سخت افزاری و نرم افزاری تجهیز شده است. به عنوان مثال قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء دارای تشکلات بزرگ عمرانی با تجربیات فراوانی است که می تواند با هزینه های کمتر پروژه های عمرانی بزرگی را رقم بزند که کشور به آنها نیاز دارد.

سپاه می تواند در ارتقا و تغییر سبک زندگی گام های موثری بردارد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تواند در عرصه محرومت زدایی و توسعه گام های اساسی بردارد، خاطرنشان کرد: همچنین این نهاد با توجه به ظرفیت های فرهنگی که دارد، می تواند زمینه ارتقاء و تغییر سبک زندگی در عرصه هایی مانند سرمایه گذاری، ارتقاء فرهنگ کار، کارآفرینی و غیره را فراهم کند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:432456!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین