صفحه اصلی » بین الملل » بین الملل
439146 1398/08/21
0.0 (0)

رژیم ورشکسته صهیونیستی همچنان بقای خود را در ترور مجاهدان فلسطینی می‌بیند

در بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت ترور کور فرمانده فلسطینی، آمده است: سران رژیم صهیونیستی نمی‌دانند که محور مقاومت با ترور فرماندهان فلسطینی نه تنها تضعیف نمی‌شود بلکه صدها جوان دیگر به به این جریان می پیوندد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامیدبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بیانیه ای در محکومیت ترور کور فرمانده فلسطینی، توسط دژخیمان صهیونیستی منتشر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، شهادت بهاء سلیم ابوالعطا فرمانده ارشد سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دست دژخیمان خون‌آشام رژیم تروریستی صهیونیستی را به شدت محکوم و ضمن تبریک این شهادت به ملت فلسطین، بر عزم مقاومت برای آزادی همه سرزمین اشغالی فلسطین و قدس تاکید می کند.

امروز ملت فلسطین با پایداری و مقاومت جوانان دلاور و غیور خود و تداوم تظاهرات بازگشت، رژیم صهیونیستی ورشکسته از نظر نظامی و سیاسی که همچنان حفظ پایه های خانه عنکبوتی خود را در ترور مجاهدان فلسطینی می بیند به چالش کشانده است. در حالی که این کوردلان و خفاشان شب نمی دانند که فلسطین و محور مقاومت با این ترورها نه تنها تضعیف نمی شود بلکه ما شاهد پیوستن صدها جوان به مقاومت و بیداری و ضدیت افکار عمومی آزادیخواه جهان با جنایات رژیم صهیونیستی هستیم.

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی، از همه مجالس اسلامی و سازمان های بین المللی حامی ملت فلسطین دعوت می کند که این جنایت و ترور کور توسط صهیونیست ها که با منشور حقوق بشر و قوانین بین المللی مغایرت دارد را محکوم و برای محاکمه رهبران رژیم صهیونیستی در محاکم بین المللی اقدام کنند.

نظرات کاربران

Parameter:439146!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین