صفحه اصلی » نظارت » اخبار نظارت
1399/04/12
0.0 (0)

رضوانی:دیوان محاسبات عملکرد نظارتی خود را تقویت کند

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: نقش نظارتی دیوان محاسبات در سالهای اخیر ضعیف بوده، بنابراین مجلس یازدهم با یک انتخاب شایسته باعث می شود تا دیوان محاسبات نظارت بیشتری بر عملکرد دستگاههای اجرایی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی، غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نقش نظارتی  دیوان محاسبات  و عملکرد آن اشاره کرد و گفت: دیوان محاسبات در این سال‌های اخیر به خوبی عمل نکرده و در این مسئله هم هیچ تردیدی وجود ندارد.

 وی در ادامه افزود: بدون شک باید در مناصب و مدیریت‌های بخش‌های گوناگون دیوان محاسبات تغییرات اساسی صورت بگیرد و به نفع تقویت نظارت مجلس شورای اسلامی هم تحولات صورت خواهد پذیرفت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد:یکی از مواردی که جز سنجش میزان عیار انقلابی‌گری مجلس است، این بوده که نگاه کنیم چه شخصی برای ریاست دیوان محاسبات انتخاب می‌شود.

رضوانی تصریح کرد: مجلس یازدهم باید انتخاب شایسته‌ای را برای ریاست دیوان محاسبات داشته باشد؛ چرا که این امر باعث می‌شود تا نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها با یک جدیت خاصی صورت بگیرد.

نظرات کاربران

Parameter:459886!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون