صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1398/10/03
0.0 (0)

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس: 2 شکایت بنزینی دریافت کرده ایم

 رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اعلام کرد درباره «بازنگشتن درآمدهای حاصل از طرح مدیریت مصرف سوخت به مردم» و «نبود نظارت صحیح بر قیمت کالاها که متاثر از اجرای این طرح بوده» شکایت هایی به کمیسیون ارسال شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی،داود محمدی در گفتگو با میزان گفت: در بحث افزایش قیمت بنزین دو نکته اساسی مد نظر بود، ‌یکی اینکه درآمد حاصل از طرح مدیریت مصرف سوخت به مردم بازگردد اما در حال حاضر شکایتهایی را دریافت کردیم مبنی بر اینکه این منابع به مردم بازنگشته است.

وی تصریح کرد: در گام دوم مقرر بود تا نظارت صحیحی بر قیمت های کالاها صورت گیرد تا افزایش غیرمتعارفی ایجاد نشود که دراین زمینه هم شکایت هایی به کمیسیون اصل نود مجلس ارسال شده است.

محمدی بیان داشت: متاسفانه در هیچ یک از این موارد توفیق کامل حاصل نشده است لذا ما به طور مصمم این مسئله را دنبال می کنیم و مکاتباتی را با دستگاههای ذیربط جهت اهتمام به نظارتها داریم تا بیش از این فشار به مردم وارد نشود.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد: از همه دستگاهها اعم از اتاق اصناف خواسته ایم نظارت های خود را به طور جدی تر انجام دهند علی الخصوص اینکه در آستانه شب عید هستیم و این مسئله نباید باعث سوء استفاده گری و افزایش مجدد قیمت ها شود.

نظرات کاربران

Parameter:450678!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون