صفحه اصلی » بین الملل » بین الملل
451972 1398/10/30
0.0 (0)

دیدار جمعی از بانوان خبرنگار و سردبیران رسانه‌های سوریه با امیرعبداللهیان

جمعی از بانوان خبرنگار و سردبیران رسانه‌های سوریه با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین‌الملل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، جمعی از بانوان خبرنگار و سردبیران رسانه‌های سوریه با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین‌الملل دیدار و گفتگو کردند.

امیرعبداللهیان در این دیدار ضمن محکوم نمودن ترور سردار سلیمانی توسط دولت یاغی آمریکا، تمام دغدغه این شهید بزرگوار را تأمین امنیت حداکثری برای جمهوری اسلامی ایران و تامین امنیت پایدار برای منطقه در برابر تهدیدات رژیم صهیونیستی و دشمنان منطقه دانست.

وی با اشاره به رشادت‌های این سردار بزرگ در مبارزه با داعش در سوریه و عراق گفت: داعش برای تجزیه منطقه و ایجاد خاورمیانه جدید به وجود آمد و سردار سلیمانی به همراه متحدین جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در مقابله با این طراحی شوم دشمنان ایفا کرد. دستیار ویژه رئیس و مدیرکل بین‌الملل مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی شرایط منطقه قبل و بعد از شهادت سردار سلیمانی عنوان داشت: تردیدی وجود نخواهد داشت منطقه بعد از شهادت سردار سلیمانی محل خوش آب و هوایی برای آمریکا و صهیونیست‌ها نخواهد بود.

امیرعبداللهیان در پاسخ به آینده تنش بین ایران و آمریکا گفت: آمریکایی‌ها از ابعاد بزرگ توانمندی‌های دفاعی ایران اطلاع دارند و جمهوری اسلامی ایران بر مبنای تغییر رفتار عملی آمریکا گام بر می‌دارد.

در این دیدار سردبیران رسانه‌ها و خبرنگاران سوریه ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و با ابراز قدردانی از اقدامات شایسته ایشان در مبارزه با داعش و کمک‌های فراموش نشدنی ایشان در سوریه، سوالاتی درباره مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی مطرح نمودند.

نظرات کاربران

Parameter:451972!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین