صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/23
0.0 (0)

سبحانی‌فر:

دولت سریع‌‎تر گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش را معرفی کند

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس بر معرفی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش تا پیش از شروع سال تحصیلی تأکید کرد.

رمضانعلی سبحانی فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به در پیش بودن شروع سال تحصیلی جدید، تأکید کرد: ضرورت دارد رئیس جمهور هرچه سریع‌تر برای وزارتخانه آموزش و پرورش گزینه پیشنهادی خود را معرفی کند تا این وزارتخانه از بلاتکلیفی خارج شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با یادآوری عملکرد سید جواد حسینی سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش، عنوان کرد: با توجه به سابقه و فعالیت‌ها و تخصص سرپرست فعلی و مدیریت خوبی که حسینی طی این مدت کوتاه در وزارت آموزش و پرورش از خود نشان داد به نظر می‌رسد، او بهترین گزینه برای معرفی به مجلس باشد.

سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش

 

وی با یادآوری اینکه سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش، شخصی است که مدارج ارتقای شغلی را در وزارت آموزش و پرورش طی کرده، اضافه کرد: وزیر آموزش و پرورش باید از شرایط و فضای فرهنگیان کشور درکی درست و دقیق داشته باشد که سرپرست فعلی دارای این شرایط است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید فرهنگیان و دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی بیشتر از این منتظر گذاشت و باید گزینه پیشنهادی همزمان با شروع جلسات علنی به مجلس معرفی شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425555!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین