صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/21
0.0 (0)

ترکی:

دولت به وعده های خود درباره بهبود وضعیت آب اصفهان عمل نکرد

نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از استعفا و عدم حضور نمایندگان اصفهان در جلسه علنی مجلس در سال گذشته، دولت برای حل مشکلات وعده‌های به نمایندگان داده بود، گفت: دولت قول داد تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود و راه‌اندازی پروژه‌های آب‌رسانی به این استان را عملیاتی کند و از نمایندگان خواست در جلسات علنی پارلمان شرکت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر ترکی نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه پس از استعفا و عدم حضور نمایندگان اصفهان در جلسه علنی مجلس در سال گذشته، دولت برای حل مشکلات وعده‌های به نمایندگان داده بود، گفت: دولت قول داد تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود و راه‌اندازی پروژه‌های آب‌رسانی به این استان را عملیاتی کند و از نمایندگان خواست در جلسات علنی پارلمان شرکت کند.

وی افزود: اما متاسفانه پس از گذشت چندین ماه از وعده‌های دولت هیچ یک از خواسته‌های نمایندگان استان محقق نشد و پروژه‌های آب‌رسانی اجرایی نشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یادآور شد: دولت وعده داده بود تا پروژه‌های آب رسانی به استان اصفهان از جمله بهشت‌آباد، گلاب 2 و همچنین سامانه آب رسانی  دوم را اجرایی کند و علی‌رغم نامه نگاری و پیگیری نمایندگان استان تا کنون هیچ یک از این پروژه‌ها عملیاتی و اجرایی نشده است.

ترکی تصریح کرد: این در شرایطی است که میزان بارش‌ها در سال جاری افزایش یافته و ذخایر پشت سد‌ها در وضعیت مطلوبی قرار دارد؛ علی‌رعم چنین شرایطی تاکنون وعده‌های دولت برای پروژه‌های آب‌رسانی به این استان عملیاتی نشده است که همین امر موجب دلخوری و نارضایتی مردم و نمایندگان استان شده است.

به گزارش تسنیم، اکبر ترکی نماینده اصفهان در تاریخ (14 آذر سال 97) از استعفای دست جمعی نمایندگان استان اصفهان خبر داده بود.حذف پروژه‌های آب‌رسانی استان اصفهان از ردیف‌های بودجه سال 98 دلیل استعفای نمایندگان بود.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425270!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین