صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/19
0.0 (0)

عزیزی با تبریک روز خبرنگار:

خبرنگار نبض تپنده جامعه است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رسالت خبرنگار کمک به گسترش آزاد اطلاعات بر اساس اصول مردم سالاری است، گفت: خبرنگار نبض تپنده جامعه است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا عزیزی، رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت:

در این پیام آمده است؛

"ن و القَلَم و ما یَسطرون"

قلم‌زدنت قدم‌زدن در سرزمین زیبای آرمان‌ها و پر گشودن تا قاف است

آموخته‌ایم برای رسیدن به قاف حقیقت آرمان‌ها، باید سیمرغ شویم تا پر گشودنمان، رسیدن باشد. خبرنگاران، صاحبان و پیشتازان آگاهی بخشی به جامعه و حقیقت‌جویانی هستند که سرمایه آنان شجاعت، اخلاص، امانت‌داری، شفاف‌سازی و عدالت است.

خبرنگار نبض تپنده جامعه است که نقشی فراتر از اطلاع‌رسانی را بر عهده دارد و به‌عنوان معلم اجتماع، رسالتش تبیین رویدادها و کمک به بسط گردش آزاد اطلاعات بر اساس اصول اخلاقی و مردم‌سالاری است.

روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که همواره به‌مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی دین‌مدارانه، آگاهی و امید را برافراشته‌اند و در این مهم باوجود تمام مصائب و دشواری‌ها از پای ننشسته‌اند.

هفدهم مرداد روز خبرنگار و سالگرد شهادت خبرنگار شهید؛ محمود صارمی را تبریک عرض نموده، حضور این عزیزان را در روزهای مهم تاریخ ایران اسلامی عزیز ارج می‌نهم و یاد شهید خبرنگار شهرمان، شهید امانی را نیز گرامی می‌دارم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425030!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین