صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/20
0.0 (0)

کاظمی باباحیدری:

حمله انصارالله به خاک عربستان بیانگر شکست چهره پوشالی ائتلاف سعودی است

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد حمله پهپادی انصارالله به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان بیانگر شکست چهره پوشالی ائتلاف سعودی است.

علی کاظمی باباحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام حمله پهپادی انصارالله به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان، گفت: انصارالله در شرایط کنونی در اوج قدرت بوده و بر این اساس پیروزی‌های بزرگی به دست آورده است.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ائتلاف سعودی پس از شکست های متعدد تلاش کرد با بهره گیری از مولفه هایی همچون آتش بس به تقویت نیروهای نظامی خود بپردازد، اظهار کرد: این امر در حالیست که سعودی ها نتوانستند پشت چهره پوشالی خود پنهان بمانند و امروزه مشاهده می شود که پهپادها و موشک های یمنی بر سرشان فرود می آیند.

یمنی ها خواستار برقراری مذاکرات یمنی-یمنی هستند، نه تجاوز بیگانگان

وی با اشاره به اینکه مردم یمن خواستار برقراری مذاکرات یمنی-یمنی هستند از این رو ائتلاف سعودی باید دست از تجاوز آشکارش بردارد تا آرامش به این سرزمین بازگردد، ادامه داد: متاسفانه سازمان ها و نهادهای بین المللی نیز توجهی به اقدامات ناقض حقوق بشری سعودی ها نمی کنند تا زمینه برچیده شدن تجاوز صورت گرفته فراهم شود.

علی کاظمی باباحیدری

مردم یمن خواستار تشکیل دولت فراگیر هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: امروزه مردم یمن خواستار تشکیل دولت فراگیر هستند و تحولات میدانی رخ داده نشان می دهد آنها در آینده به این امر دست پیدا می کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه جنبش انصارالله بارها تهدید به انجام اقدامات غافلگیرانه علیه ائتلاف سعودی هشدار داده است، خاطرنشان کرد: این امر به دلیل ادامه تجاوزات ائتلاف سعودی به یمن است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، جنبش انصارالله یمن از حمله پهپادی به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان خبر داد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:429321!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین