صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/15
0.0 (0)

فولادگر مطرح کرد؛

حق پخش تلویزیونی از جذابیت های اصلی برای واگذاری سرخآبی ها

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی از احتمال تعیین تکلیف موضوع حق پخش تلویزیونی در قانون اداره و نظارت بر صدا و سیما خبر داد.

حمیدرضا فولادگر  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حق پخش تلویزیونی مسابقات ورزشی یکی از جذابیت‌ها برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است، گفت: حق پخش تلویزیونی یکی از اصلی‌ترین منابع درآمدی باشگاه‌ها است که متأسفانه تا به امروز اجرایی نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین مسئله در واگذاری‌ها را درآمدزایی دانست و افزود: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی روی محورهای درآمدی باشگاه‌ها کار کرده است که 6 محور احصا شده و یکی از محورها را همین موضوع حق پخش تلویزیونی است.

حمیدرضا فولادگر

 

حق پخش باید پیش از واگذاری دو باشگاه تعیین تکلیف شود

وی اضافه کرد: بسیاری از شرکت‎هایی که واگذار شده‌اند به دلیل درآمدزا نبودن به مشکل خورده‌‎اند و باید پیش از واگذاری استقلال و پرسپولیس موضوع حق پخش تعیین تکلیف شود.

وی اضافه کرد: از مسئولان صدا و سیما، دولت و تصمیم گیرندگان در این حوزه درخواست کرد که هرچه سریع‌تر موضوع حق پخش را به سرانجام برسانند.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی یادآور شد: در صورت بلاتکلیفی این مسئله مجلس در قانون نظارت و اداره صدا و سیما، موضوع حق پخش را تعیین تکلیف خواهد کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428757!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین