صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها
1398/09/20
0.0 (0)

هفته آتی صورت می‌گیرد

حضور وزرای دفاع و اطلاعات در نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی بودجه ۹۹

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آتی میزبان وزرای دفاع و اطلاعات خواهد بود تا ضمن بررسی عملکرد قانون بودجه ۹۸ به بررسی پیشنهادات لایحه بودجه ۹۹ بپردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی دستورکار نشست های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در هفته آتی برای روزهای دوشنبه تا سه شنبه (25 تا 27 آذر ماه) منتشر شد.

نشست هیأت رئیسه و رؤسای کارگروه های کمیسیون امنیت ملی در روز دوشنبه (25 آذرماه) برگزار می شود. همچنین 3 نفر از اعضای کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 انتخاب خواهند شد.

بررسی عملکرد قانون بودجه 98 و پیشنهادات لایحه بودجه 99 وزارت اطلاعات نیز دستورکار دیگر این کمیسیون در روز دوشنبه است که با حضور وزیر اطلاعات و معاونان وی صورت می گیرد.

کمیسیون امنیت ملی در روز سه شنبه (26 آذرماه) بعد از بررسی آخرین اخبار و اطلاعات، بررسی عملکرد قانون بودجه 98 و پیشنهادات لایحه بودجه 99 وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را با حضور وزیر دفاع و جانشینان وی در دستور کار خواهد داشت.

همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی در روز سه شنبه عملکرد قانون بودجه 98 و پیشنهادات لایحه بودجه 99 برای وزارت امور خارجه را بررسی می کنند.

بر این اساس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز چهارشنبه (27 آذرماه) قرار است عملکرد قانون بودجه 98 و پیشنهادات لایحه بودجه 99 ستاد کل را در دستور کار داشته باشند و عملکرد قانون بودجه 98 و پیشنهادات لایحه بودجه 99 ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیز بررسی کنند.

نظرات کاربران

Parameter:440040!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین