صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
451182 1398/10/13
0.0 (0)

دکتر جعفری در پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی:

حاج قاسم سلیمانی نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، ملت ایران را به سوگ نشاند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد جعفری مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، امت مسلمان و ملت شریف ایران را به سوگ نشاند.

 متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت سردار رشید، مقتدر، سلحشور و  عزت آفرین اسلام ، حاج قاسم سلیمانی، فرمانده بزرگ سپاه قدس و همرزم عزیزش حاج ابومهدی مهندس و سایر همراهان  را به دست رژیم سفاک و پلید آمریکای مستکبر ، به پیشگاه حضرت ولی عصر( ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران، مردم سلحشور استان کرمان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمندگان عزیز نیروی قدس و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض می کنم.

برای برخی مردان خدا هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نیست. شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد ظلم ستیزی و دفاع از عزت اسلامی بود، امت مسلمان و ملت شریف ایران را به سوگ نشاند، اما شیطان بزرگ و اذناب آن  بدانند که این شهادت ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نمی برد و عزم حق جویان را در قطع دست شیاطین استوارتر خواهد کرد.

این سردار رشید در همه این سالها در خط  اول مجاهدت حضوری حماسه آفرین داشتند و در مقابله با توطئه های ددمنشانه دشمنان در برابر امت اسلام و در پاسداری از حریم قرآن و  اهل بیت علیهم السلام، صف شکن بودند .

رژیم جنایتکار آمریکا همواره از شیوه های رذیلانه در مواجهه با قدرت الهی امت اسلامی استفاده کرده و این بار نیز با خیال شوم و پلید خویش و یورش ناجوانمردانه، سردار مجاهد و قهرمان عرصه های مقابله با جبهه کفر و شیطان را در اقدامی  تروریستی به شهادت رساند. این اقدام خبیثانه یقینا خللی در اراده آهنین امت اسلام، مدافعان حریم اهل بیت (ع) و ملت بزرگوار ایران ایجاد نخواهد کرد.

 محمد جعفری

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران

Parameter:451182!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین