صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/23
0.0 (0)

اینستاملت گزارش می دهد

جزئیات طرح احتساب خدمت بازنشستگان نیروهای مسلح | دلنوشته هایی برای روز سینما

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

 مصطفی کواکبیان  عکس زیر را از مطلب منتشر شده در حساب کاربری توئیتر خود منتشر کرده است.

حمیدرضا حاجی بابایی  ویدئویی از حضور در مراسم عزاداری عاشورا به اشتراک گذاشته است.

رمضانعلی سبحانی فر  مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

 

محمدرضا رضایی کوچی عکس زیر را با توضیح " نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای گریزان بخش خفر با حضور تنی چند از مدیران بخش و شهرستان " منتشر کرده است.


رییس کمیسیون عمران مجلس همچنین مطلبی درباره موضوع طرح سوال از رییس جمهور و اسامی سوال کنندگان را منتشر کرده و نوشته است :

برخلاف ادعاهای مطرح شده مبنی بر منتفی شدن سوال از رئیس جمهور، ۸۳ نماینده هنوز بر امضای خود در طرح سوال از رئیس جمهور باقی هستند

احمد امیرآبادی فراهانی  مطلب زیر را درباره اعلام وصول طرح احتساب خدمت بازنشستگان نیروهای مسلح منتشر کرده است


وی همچنین عکس زیر را از ملاقات مردمی منتشر کرده است

عباس گودرزی  عکس های زیر را از  روند پیشرفت فیزیکی پروژه احداث پل شهدای دانش آموز و  پروژه سد شهید بروجردی به اشتراک گذاشته است.

زهرا ساعی  مطلب زیر را منتشر کرده است.

 محمد دامادی  عکس زیر را از جلسه با مدیر عامل  آبفای روستایی مازندران در خصوص مشکلات پیش روی حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

سید فرید موسوی  مطلب زیر را درباره روز ملی سینما به اشتراک گذاشته است.

امروز روز ملی سینماست و یادداشت ها و کلیپ های تبریک بسیاری در فضای مجازی برای بزرگداشت این روز منتشر شده است. این روز بهانه ای شده است تا از فیلمها، اسطوره ها و‌حماسه های سینمایمان یادی کنیم، ناخوداگاه هر وقت صحبت از #سینما می شود یاد دوران کودکی و نوجوانیم می افتم، روزهایی که برای رفتن به سینما با خانواده و دوستان برنامه ریزی می کردیم، یا ساعاتی که از مدرسه برای دیدن فیلم به سینما می رفتیم، "ساوالان"، "روز واقعه" و ... اما خالی از لطف نیست نکته ای را بگویم که کمتر به آن توجه شده است
متاسفانه در دنیای فناوری امروز بیش از هزار شهر در کشور ما من جمله زادگاه من #مراغه دیگر #سینما ندارند و هموطنان و جوانان عزیز از این زیرساخت مهم فرهنگی محرومند و بی نصیب. شهرها روز به روز بزرگتر و پر جمعیت تر شده اند اما به این میزان اماکن فرهنگی ان رشد نکرده و نمی کند. .
همه مسوولان از استانداران و فرمانداران و همکاران من در مجلس همه از توسعه و پیشرفت صحبت می کنند ولی فراموش کردیم که توسعه بدون فرهنگ و فرهنگ بدون سینما امری است دست نیافتنی.
#روز_ملی_سینما بر همه هنردوستان و اهالی سینمای ایران تبریک و تهنیت باد

همایون هاشمی  ویدئویی از روضه خوانی عاشورایی منتشر کرده است

پروانه سلحشوری در صفحه اینستاگرام خود نوشته است

ریاست محترم سازمان صدا و سیما
جناب آقای عبدالعلی علی عسگری
با سلام
نظر به اینکه در گذشته و همینطور در روزهای اخیر بارها نام و یا اظهارنظرهای اینجانب از شبکه‌ها و برنامه‌ها مختلف آن سازمان از جمله برنامه "بیست و سی" و اظهارنظرهایی از سوی مهمانان برنامه "پرونده ویژه" از شبکه۳ سیما نظیر نوع عملکرد اینجانب در مجلس شورای اسلامی و نشر اکاذیب به قصد کسب رأی در خصوص مرحوم سحر خدایاری مطرح شده، لذا خواهشمند است مطابق با ماده واحده مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام ترتیبی اتخاذ فرمایید تا به مدت دو برابر زمانی که درباره اینجانب در برنامه‌های آن سازمان نشر اکاذیب شده، فرصت برای تنویر افکار عمومی داشته باشم.
بی‌طرفی آن سازمان در این خصوص و اختصاص وقت برای دفاع از اتهامات منتسب، شائبه هر گونه تخریب سازمان‌یافته از سوی آن سازمان را از بین خواهد برد.
با احترام
پروانه سلحشوری

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:429593!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون