صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/22
0.0 (0)

حسینی:

جدایی انداختن بین مردم و مسئولان از استراتژی‌های دشمن در فضای مجازی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید مراقب فضای مجازی بود چراکه جدایی انداختن بین مردم و مسئولان از استراتژی‌های دشمن در فضای مجازی است اما مردم همیشه پشتیبان نظام هستند.

محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب که امروز به خود می‌بالیم و ثمره خون هزاران شهید و رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و هم مقام عظمای ولایت است، این است که امروز از بالاترین مقام تا پایین‌ترین مقام کشور همگی از جنس مردم و هم از افراد تحصیل کرده و بومی ایران هستند.

متاسفانه نگاه برخی از مسئولان برای حل مشکلات به بیگانگان است که این امر پسندیده نیست

مسئولان باید با تمام وجود به کشور خدمت کنند

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: یادمان نخواهد رفت که در گذشته در حوزه‌های مختلف مدیریتی، کارشناسی، غذایی و پزشکی از متخصصان و مستشاران خارجی استفاده می‌کردیم اما امروز کسی که از بطن انقلاب جوشش و پیوند خورده و مسئولیتی را به عهده گرفته باید با تمام وجود برای این کشور به نوعی خدمت کند و جز این نیز انتظاری نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در طول مسیر همیشه شیطان در سر راه بوده به طوری‌که گاهی اوقات احساس می‌کنیم برای حل مشکلات بیگانگان می‌توانند کمک کنند و نگاه برخی از مسئولان در طول مسیر به سمت آنها گرویده است.

 وی با بین اینکه احساس نیاز کردن مسئولان به بیگانگان برای حل مشکلات پسندیده نیست و کاملا غلط است، تصریح کرد:  امروز بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری، هر زمان که مردم احساس کردند مسئولان از جنس خودشان هستند و در کنار آنها قرار دارند، یقینا دلگرمی بیشتری داشته‌اند.

مردم همیشه پشتیبان نظام بوده‌اند

حسینی اظهار داشت: با وجود تمام مشکلات در حوزه‌های اقتصادی و سایر مواردی که متاسفانه دشمن بزرگ کشور، آمریکا از اهرم فشار برای ایران استفاده می‌کند اما مردم همچنان که در طی این 40 سال پشتیبان این نظام بودند، باز هم ایستادگی می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: امروز نباید فریب فضای مجازی را خورد. یکی از استراتژی‌هایی که دشمن دارد این است که بین مردم، دولت و مسئولان جدایی بیندازد./

پایان پیام

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425369!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین