صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/23
0.0 (0)

حاجی بابایی:

تکیه بر مقاومت، رونق تولید، اشتغال و عدالت‌خواهی ایجاد می‌کند

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: باید سخنان رهبری که  تاکید بر مقاومت دارند و در آن رونق تولید، اشتغال، اقتصاد، نشاط، شادابی و عدالت‌خواهی است را ملاک عمل قرار داده و مسیر از همین طریق طی شود.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: بیانات مقام معظم رهبری جمله حقی است. به هر حال ایران به اندازه کافی منابع انسانی، منابع طبیعی، زیرزمینی و منابع علمی دارد و با همین منابع داخلی می‌شود مشکلات کشور را حل کرد و رونق تولید، اشتغال و اقتدار ایجاد کرد.

مقاومت، رونق تولید و اشتغال را به دنبال دارد بنابراین باید مسیری که رهبر تعیین کردند را دنبال کرد

باید از امتیازات خارج از کشور استفاده کرد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه چنین منابعی نادیده گرفته شود و چشم امید کشور به بیرون باشد، قطعا اتفاقاتی است که در این سال‌های اخیر افتاده البته معنا این نیست که از امتیازات خارج از کشور استفاده نشود بلکه باید از امتیازات استفاده شود اما چنانچه تمام امید به خارج از کشور معطوف باشد و ظرفیت‌های داخلی را رها کنیم، قطعا کشور با مشکل جدی رو به رو خواهد شد.

ایران در زمینه موشک سازی ، اقتدار را به دنیا نشان داد

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در طی یکسال گذشته با تحریم‌هایی که انجام شد، ایران در زمینه‌های گوناگونی مثل تکنولوژی موشک و موشک‌سازی که به خود تکیه کرده است، کشوری موفق بوده و توانسته در تمام دنیا اقتدار خود را رقم بزند.

تحریم‌های آمریکا فرصتی برای استفاده از ظرفیت‌های داخلی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: به نظر می‌رسد که باید سخنان رهبری که تاکید بر مقاومت دارند و در این مقاومت، رونق تولید، اشتغال، اقتصاد، نشاط، شادابی و عدالت‌خواهی و ... است را ملاک عمل قرار داده و مسیر از همین طریق طی شود البته تحریم‌های آمریکا فرصتی برای ایران است که بتوان از ظرفیت‌های داخلی استفاده کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425526!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین