صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/16
0.0 (0)

الماسی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به نقل از وزیر نفت، گفت: تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند به همین دلیل سوخت‌گیری به 20 لیتر در هر مرحله محدود شده تا مردم از کارت‌های خود استفاده کنند.

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه 16 مهرماه) کمیسیون انرژی مجلس از حضور وزیر نفت در  این کمیسیون به منظور ارائه گزارش درخصوص اجرای تبصره یک قانون بودجه کل کشور خبر داد.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجموعه درآمدهای حوزه نفتی، تعداد قراردادهای نفتی منعقد شده، فروش فرآورده‌های  نفتی در بورس، تامین خوراک پالایشگاه‌ها، وضعیت میعانات گازی، صادرات از مرزهای زمینی، گازرسانی به روستاها و...ازجمله موضوعات مطرح شده توسط وزارت نفت در جلسه امروز به شمار می‌آیند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس همچنین مطرح کرد: به گفته وزیر نفت 4ونیم میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند و در ادامه به‌همین میزان کارت صادر شده است اما تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند به همین دلیل سوخت‌گیری به 20 لیتر در هر مرحله در جایگاه محدود شده تا مردم از کارت های خود استفاده کنند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433437!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون