صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)

454207 1398/12/28 11:00:00
0.0 (0)

در دیدار رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با دکتر لاریجانی عنوان شد

تقدیر رییس مجلس از خدمات بانک ها در بحران کرونا

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی، ضمن همدردی با خانواده جان باختگان بانک ها، از خدمات بانک ها در بحران کرونا تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار محمدرضا حسین زاده، رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و مدیر عامل بانک ملی ایران، از خدمات فعالانه شبکه نظام بانکی به مردم در شرایط بحران کرونا ‌ تشکر و قدردانی کرد.

دکتر لاریجانی همچنین با اظهار همدردی و تسلیت به مناسبت جان باختن شماری از کارکنان خدوم‌ شبکه بانکی کشور بر اثر ویروس کرونا در جریان روند خدمت به مردم‌، برای آنان رحمت واسعه و برای خانواده هایشان از خداوند متعال، خواستار صبر و شکیبایی شد.

رییس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدامات بانک‌ ملی‌ ایران‌ و دیگر بانک‌های کشور در ارائه گسترده خدمات الکترونیک به مردم افزود: توسعه این گونه خدمات، باعث کاهش مراجعات حضوری  به شعب، پایین آمدن حجم ترددهای غیرضروری در شهرها و  گامی موثر در قطع چرخه انتقال این این ویروس به حساب می آید.

دکتر لاریجانی در این دیدار همچنین  توصیه های لازم را به نظام بانکی برای مراعات هرچه بیشتر  وضعیت صاحبان کسب و کار  و  امهال در بازپرداخت وام های آنان مطابق ضوابط جدید و  مشکلات مالی ناشی از بحران کرونا ارائه کرد.

در  ابتدای دیدار دکتر حسین زاده، رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و مدیر عامل بانک ملی، گزارشی از  روند خدمات بانکی کشور و تسهیلات در نظر گرفته شده برای صاحبان صنایع و مشاغل با توجه به شیوع ویروس کرونا  به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

نظرات کاربران

Parameter:454207!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون