صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/04
0.0 (0)

در افتتاحیه کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد صورت گرفت:

تقدیر از تلاش های فراکسیون زنان مجلس برای تخصیص بودجه و همکاری در حوزه بهداشت و درمان

در افتتاحیه کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد از تلاش های فراکسیون زنان مجلس برای تخصیص بودجه، تعامل و همکاری در حوزه بهداشت و درمان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در افتتاحیه کنگره های سه گانه پژوهشکده سرطان معتمد که یک آبان ماه برگزار شد از تلاش های فراکسیون زنان مجلس برای تخصیص بودجه، تعامل و همکاری در حوزه بهداشت و درمان تقدیر شد.
بر اساس این گزارش اولادقباد، ذوالقدر، آقاپورعلیشاهی، سیاوشی و فاطمه سعیدی اعضای فراکسیون زنان مجلس در این افتتاحیه که با هدف ارتقای سطح علمی پژوهشگران، محققان و دانشجویان و با حضور دانشمندان داخلی و خارجی برگزار شد حضور داشتند.

در این همایش فریده اولادقباد، رئیس فراکسیون زنان و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: این فراکسیون در خدمت این نهاد و پژوهشکده است تا به پیشنهاد و طرح های خوب آن در قالب قانون گذاری و کمک به بودجه و اعتبار برای انجام تحقیقات یاری رساند.
 
وی ادامه داد: یکی از دغدغه ها و مطالبات به حق جامعه زنان حوزه بهداشت و درمان است که فراکسیون زنان مجلس در دوره دهم عملکرد خود را با دو رویکرد نظارت بر حسن اجرای قوانین برنامه ششم توسعه و همچنین قانون گذاری و جاهایی که نیاز به اصلاح قانون و الحاقیه در طرح ها و لوایح بوده کار خود را آغاز کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: فراکسیون زنان مجلس دارای کمیته های تخصصی است که یکی از آن ها کمیته بهداشت و درمان و آموزش و فرهنگی است که همه این کمیته ها متناسب با مطالبات به حق جامعه زنان پیگیر مسایل آموزشی، بهداشتی و درمانی و رفاهی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: این فراکسیون در خدمت این نهاد و پژوهشکده است تا به پیشنهاد و طرح های خوب آن در قالب قانون گذاری و کمک به بودجه و اعتبار برای انجام تحقیقات یاری کند./
پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:435851!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون