صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/20
0.0 (0)

سخنگوی کمیسیون امور داخلی:

تعیین تکلیف استیضاح وزیر کشور به هفته آینده موکول شد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعیین تکلیف استیضاح وزیر کشور به جلسه روز دوشنبه آینده کمیسیون موکول شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست عصر امروز(سه شنبه، 19 آذرماه) کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس، گفت: این جلسه با حضور وزیر کشور و جمعی از نمایندگان استیضاح کننده تشکیل، محورهای استیضاح مطرح و پاسخ های وزیر استماع شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث نحوه مدیریت اعتراضات مردمی ناشی از افزایش قیمت بنزین، عدم اقناع افکار عمومی در مورد علل افزایش قیمت بنزین و راهکارهای جبرانی و آمادگی دستگاه ها و نهادهای مختلف برای افزایش قیمت پیش بینی های صورت گرفته در مورد اثرات اجتماعی و اقتصادی آن به عنوان بخشی از محور های استیضاح مطرح شدکه وزیر به آنها پاسخ داد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت به دلیل اینکه همه دغدغه های استیضاح کنندگان و پاسخ های وزیر در این جلسه مطرح نشد، جمع بندی موضوعات به جلسه آینده کمیسیون شوراها موکول شد.

نظرات کاربران

Parameter:450120!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین