صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
454702 1399/01/19
0.0 (0)

نجفی خوشرودی در توضیح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تبادل نظر پیرامون تأثیر بیماری کرونا در زمینه‌های مختلف/ تأکید اعضای کمیسیون بر بررسی ابعاد شرایط پساکرونا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نشست امروز کمیسیون و تبادل نظر اعضا پیرامون تاثیر بیماری کرونا در زمینه‌های مختلف، گفت: اعضای کمیسیون ضمن تأکید بر استمرار جلسات بررسی ابعاد شرایط پساکرونا را حائز اهمیت برشمردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی نجفی‌ خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح جلسه امروز ظهر (سه‌شنبه، 19 فروردین ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور تعدادی از اعضا برگزار و طی آن ضمن تبادل آخرین اخبار مرتبط با حوزه امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص تأثیر بیماری کرونا در زمینه های مختلف بررسی و تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین در خصوص برگزاری نشست کمیسیون در روزهای آتی و همزمان با جلسات علنی مجلس، دستور کار این نشست‌ها و دعوت از مسئولین ارگان‌های ذی ربط تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در ادامه نشست امروز اعضای حاضر در جلسه بر برگزاری جلسات کمیسیون تأکید کردند و بررسی ابعاد شرایط پسا کرونا را حائز اهمیت برشمردند.

نظرات کاربران

Parameter:454702!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین