صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
454101 1398/12/25
0.0 (0)

در گفت و گو با روسای بیمارستان های قم عنوان شد

تأکید رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان

دکتر لاریجانی در جریان روند درمان مبتلایان کرونا قرار گرفت و بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان بیمارستانهای قم تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس  تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا(ع) قم از وضعیت آمادگی این بیمارستان ها در مقابله با کرونا و  روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع  یافت و از خدمات صادقانه  پزشکان و پرستاران  تشکر و قدردانی کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفت‌و‌گوها میزان تجهیزات پزشکی، نیازمندی های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌ و پرستاران بیمارستان های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین  از خدماتی که طی هفته‌های گذشته  توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و  توصیه‌های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفت و گوها  آقایان دکتر نصرآبادی، شفیعی،فروغی،دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی و اسماعیلی، به ترتیب معاون بیمارستان کامکار و رؤسای بیمارستان های نکویی، شهید بهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا (ع) قم گزارش های جداگانه ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در مقابله با بیماری کرونا به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

نظرات کاربران

Parameter:454101!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون