صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
455489 1399/02/13
0.0 (0)

برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز شنبه با حضور رییس مجلس، روسای قوای مجریه و قضاییه و دیگر اعضا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (شنبه ۱۳ اردیبهشت) در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی حاضر شد.

در این جلسه  رییس مجلس خواستار صرفه جویی در هزینه‌های بودجه و تداوم تخصیص منابع برای پرداخت هزینه های حقوق و همچنین یارانه های حمایتی و معیشتی به خانوارهای دارای شرایط شد.

رئیس جمهور نیز در این جلسه بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و همچنین توجه به الزامات سال کنونی در زمینه جهش تولید و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه سال 99 در این چارچوب، تاکید کرد.

همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از اقدامات این سازمان در جهت تحقق قانون بودجه سال 99 کل کشور مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

محمد باقر نوبخت در این گزارش با توجه به شرایط ویژه اقتصادی جهان ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت اجرای اقدامات لازم برای مدیریت تبعات و آثار آن بر اقتصاد ایران، پیشنهادهایی را در زمینه صرفه جویی در هزینه ها و همچنین مدیریت مصرف منابع ارائه کرد.

تاکید بر لزوم استمرار اجرای طرح های اشتغال زا و عمرانی در کشور از دیگر محورهای مورد تایید اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه بود.

نظرات کاربران

Parameter:455489!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین