صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/15
0.0 (0)

برگزاری انتخابات هیأت رئیسه فراکسیون زنان مجلس/اولادقباد به عنوان رئیس ابقا شد

انتخابات هیأت رئیسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شده و فریده اولادقباد بار دیگر به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، انتخابات هیأت رئیسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

براساس این گزارش فریده اولادقباد به عنوان رئیس، ناهید تاج الدین به عنوان نایب رئیس اول، سمیه محمودی به عنوان نایب رئیس دوم، سکینه الماسی به عنوان دبیر اول، زهرا سعیدی مبارکه  به عنوان دبیر دوم و سیده حمیده زرآبادی به عنوان سخنگوی این فراکسیون انتخاب شدند.

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد سایر تغییرات اعمال شده در ترکیب این فراکسیون، گفت: خانم سعیدی مبارکه که عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز بوده به عنوان رئیس کمیته بودجه این فراکسیون نیز انتخاب شد تا بتوانیم در زمینه تامین بودجه لازم برای ارتقای حوزه زنان و خانواده در کشور هم در سال 98 و هم 99 گامی اثرگذار برداریم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این نشست خانم خدیجه ربیعی هم به عنوان رئیس کمیته محیط زیست و کشاورزی این فراکسیون انتخاب شد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، در پایان ضمن تشکر از اعضای این فراکسیون برای اعتماد مجدد به وی جهت برعهده گرفتن ریاست فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از زحمات تمام اعضای این فراکسیون برای تصویب بودجه، طرح‌ها و لوایحی در حوزه زنان و خانواده اعم از قانون حمایت از کودکان و نوجوانان، لایحه تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، طرح مقابله با کودک همسری و نظارت بر حسن اجرای قوانین قدردانی کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433177!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون