صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
450828 1398/09/25
0.0 (0)

در نشست کمیسیون کشاورزی صورت گرفت:

بررسی میزان آمادگی بسیج برای اشتغالزایی در بخش کشاورزی

کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس موضوع آمادگی بسیج سازندگی از لحاظ نیروی انسانی و اعتباراتی که در اختیار دارد را جهت اشتغالزایی و توسعه نوآوری بررسی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، جلسه امروز (دوشنبه 25 آذرماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی چگونگی مشارکت بسیج سازندگی با وزارت جهاد کشاورزی در زمینه فعالیت‌های حوزه کشاورزی و اشتغال زایی و توسعه نوآوری برگزار شد.

همچنین مهمترین پروژه‌ای که در نشست امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت توسعه کشت و فرآوری گیاهان دارویی بود و در زمینه زنجیره ارزش تولید و فرآوری محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی مباحثی مطرح شد.

گفتنی است؛ بسیج سازندگی از حیث نیروی انسانی و اعتباراتی که در اختیار دارد از آمادگی لازم جهت اشتغالزایی و توسعه نوآوری در بخش کشاورزی برخوردار است؛ لذا مقرر شد از طریق دولت و یا توسط نمایندگان در قالب طرح مشارکت بسیج سازندگی در تهیه و اجرای  برنامه ها و طرح های توسعه کشاورزی و روستایی کشور پیگیری شود.

به گزارش پارلیران؛ در این نشست آقایان پاپی ‌زاده، اکبری و تربتی ‌نژاد به عنوان نمایندگان کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 مشخص شدند.

نظرات کاربران

Parameter:450828!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین