صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
1398/06/12
0.0 (0)

در کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست انجام شد؛

بررسی سوال ۸ نماینده از وزیر جهاد کشاورزی/2 نماینده از توضیحات حجتی قانع نشدند

کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس سوال 8 نماینده از حجتی را بررسی کرد که دو نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده توسط وزیر جهاد کشاورزی قانع نشدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی نشست روز سه شنبه (12 شهریورماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با دستورکار طرح سوال 8 نفر از نمایندگان مردم از وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.

براساس این گزارش شش نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی قانع شدند و 2 نفر از نمایندگان از پاسخ‌های حجتی قانع نشدند و مقرر شد که سوالات آنها جهت بررسی در صحن علی مجلس به هیئت رییسه ارجاع داده شود.

به گزارش پارلیران یکی از سوالات ارجاع داده شده به هیئت رییسه منطقه‌ای بود و سوال دیگر با حوزه وظایف وزارتخانه‌ای دیگر ارتباط داشت که پس از ارسال به هیئت رییسه در صحن علنی در این خصوص تصمیم گیری می‌شود.

براساس این گزارش عمده سوالات طرح شده از وزیر جهاد کشاورزی در زمینه مسائل مربوط به حوزه کشاورزی، آبخیزداری، اقدامات زیر بنایی، نحوه واگذاری‌ها و نحوه کشت کشاورزان بود و با توجه به اختیارات و محدودیت‌هایی که وزارت جهاد کشاورزی دارد 6 نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های حجتی قانع شدند.

نظرات کاربران

Parameter:428529!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین