صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/06/12
0.0 (0)

ابراهیمی تشریح کرد:

بررسی سوال ۸ نماینده از حجتی در کمیسیون کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: دو نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده توسط وزیر جهاد کشاورزی قانع نشده و درخواست کردند که سوالات آنهابرای بررسی در صحن علنی به هیئت رییسه مجلس ارجاع داده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز ( سه شنبه 12 شهریورماه) کمیسیون کشاورزی، گفت:دستور جلسه امروز کمیسیون طرح سوال 8 نفر از نمایندگان مردم در مجلس از وزیر جهاد کشاورزی بود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شش نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی قانع شدند، تصریح کرد: 2 نفر از نمایندگان از پاسخ‌های حجتی قانع نشدند و درخواست کردند که سوالات آنها برای بررسی در صحن علی مجلس به هیئت رییسه ارجاع داده شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از سوالات ارجاع داده شده به هیئت رییسه منطقه‌ای بود، ادامه داد: سوال دیگر ارجاع شده به هیئت رییسه با حوزه وظایف وزارتخانه‌ای دیگر ارتباط داشت که در صحن علنی در این خصوص تصمیم گیری می‌شود.

ابراهیمی در پایان با تاکید بر اینکه عمده سوالات طرح شده در نشست امروز از وزیر جهاد کشاورزی در زمینه مسائل مربوط به حوزه کشاورزی، آبخیزداری، اقدامات زیر بنایی، نحوه واگذاری‌ها و نحوه کشت کشاورزان بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اختیارات و محدودیت‌هایی که وزارت جهاد کشاورزی دارد 6 نفر از نمایندگان سوال کننده از پاسخ‌های حجتی قانع شدند.

نظرات کاربران

Parameter:428898!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین