صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/10/30
0.0 (0)

ابراهیمی در تشریح جلسه کمیسیون کشاورزی خبر داد:

بررسی سوال نمایندگان از وزیر نیرو

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: وزیر نیرو برای پاسخگوی به سوال تعدادی از نمایندگان در کمیسیون حاضر و به دلیل عدم اقناع برخی از آنها سوالات به صحن علنی ارجاع داده شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی ابراهیمی در گفت ‌و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست امروز( دوشنبه 30 دی ماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشست امروز کمیسیون کشاورزی رضا اردکانیان وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوال تعدادی از نمایندگان حاضر شد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عمده سوالات مطرح شده نمایندگان در نشست امروز از وزیر نیرو دارای حوزه منطقه‌ای بود، گفت: نمایندگان در خصوص تامین آب شرب، مهار آب‌های مرزی، مشکلات مربوط به برداشت‌ها و تامین اعتبار ساخت و ساز سدها سوالاتی را از اردکانیان مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعدادی از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر نیرو قانع شدند، افزود: به دلیل عدم اقناع برخی از نمایندگان از پاسخ‌های ارائه شده توسط اردکانیان خواستار ارجاع سوال به صحن علنی مجلس شورای اسلامی شدند.

نظرات کاربران

Parameter:452046!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین