صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها
1398/09/13
0.0 (0)

در نشست هفته آتی کمیسیون عمران صورت می گیرد؛

بررسی روش‌ های مقابله با تحریم حوزه عمرانی با حضور عراقچی

نشست کمیسیون عمران مجلس در هفته آتی با دستور کار بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی با حضور عراقچی معاون وزیر خارجه برگزار می شود.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، نشست هفته آتی کمیسیون عمران مجلس در روزهای (دوشنبه و سه شنبه 18 و 19 آذر ماه) برگزار خواهد شد.

اعضای کمیسیون عمران مجلس در روز دوشنبه، کلیات و مفاد طرح استفساریه تبصره (6) قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری‌ها را با حضور مسئولان دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار می دهند.

همچنین در این نشست، برنامه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی سازمان بسیج مستضعفین با حضور رئیس این سازمان، معاونان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و کشور و سازمان برنامه‌ و بودجه کشور، معاون امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست ‌جمهوری، بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی، بنیاد برکت، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی بررسی می شود.

بر اساس این گزارش، در روز دوشنبه همچنین نشست مشترکی با حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس و فتاح رئیس بنیاد مستضعفان جهت استماع برنامه‌ها و عملکرد در حوزه سازندگی و محرومیت‌زدایی برگزار می شود.

همچنین بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی کشور با حضور عراقچی معاون وزیر امور خارجه، معاونان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو، کشور و امور اقتصادی و دارایی از دستور کارهای نشست روز سه شنبه این کمیسیون است.

به گزارش پارلیران؛ در نشست روز سه شنبه، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل بررسی شده و ناظر مجلس در شورای عالی مدیرت بحران انتخاب خواهد شد.

نظرات کاربران

Parameter:439655!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین