صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/18
0.0 (0)

بدری نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی تحریم‌ های عمرانی آمریکا با حضور عراقچی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز تأکید شد که مهم ترین راه کار برای مقابله با تحریم های عمرانی آمریکا، استفاده از ظرفیت های داخلی و تکیه بر تولید داخل است، این مسئله موجب تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: نشست امروز این کمیسیون با دستور کار بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی کشور با حضور عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه، رئیس سازمان هواپیمایی و رئیس سازمان کشتیرانی و بنادر و برخی دیگر از مسئولان مربوطه برگزار شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز مسئولان مربوطه گزارشاتی را درباره روند مقابله با تحریم های آمریکا ارائه کردند، خوشبختانه تمام دستگاه ها برنامه ریزی قابل قبولی را برای مقابله با تحریم های آمریکا در حوزه عمران انجام داده اند که این مسئله می تواند اقدامات دشمنان را خنثی کند.

وی تصریح کرد: در نشست امروز تأکید شد که مهم ترین راه کار برای مقابله با تحریم های عمرانی آمریکا، استفاده از ظرفیت های داخلی و تکیه بر تولید داخل است، این مسئله موجب تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تحریم عمرانی ایران توسط آمریکا، مسئله جدیدی نیست و کشورمان خوشبختانه توانسته این موضوع را مدیریت کند.

نظرات کاربران

Parameter:439856!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین